Dzisiaj jest sob sie 23, 2014 5:32 am

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: uprawnienia dsb

Witam
Mam pytanie odnosnie DSB jestem po szkole zawodowej monter ukladow elektronicznych i automatyki przemyslowej posiadam wazne uprawnienia sep
martwi mnie jedynie 3 lata udokumentowanej praktyki w zawodzie moze ktos sie orjentuje czy honoruja sluzbe nadterminowa (wojsko) pracowalem (sluzylem :) ) jak to pan komendant z Wku stwierdzil na stanowisku elektryk podstacji elektrycznej oczywiscie posiadam zaswiadczenie z Wku o przebiegu sluzby rowniez pracowalem na stoczni jako automatyk okretowy przez 1.5 roku tylko ze to bylo jakis czas temu i mam problem z odzyskaniem papierow prosze o porade co do tej 4 letniej sluzby nadterminowej z gory dziekuje i pozdrawiam all

Admin
Awatar użytkownika

Staraj sie o papiery, ale w razie czego to Twoje doswiadczenie mysle bedzie widziane, nie wiem czy beda Cie testowac czy cos na probe dawac, ale jeszcze dodatkowo czytalam tu na forum, ze powiesz im ze robiles i oni uwierza. Ale nie jestem pewna, czy tak bedzie za kazdym razem, wiec staraj sie o papiery.

Awatar użytkownika

wielokrotnie temat uprawnień DSB był poruszany, proponuję wrzucić w wyszukiwarkę i czytać

kilka tematów dotyczących DSB jest z tego lub poprzedniego tygodnia :)

tak wiem dziekuje czytalem sporo na ten temat
tylko martwi mnie czy beda honorowac sluzbe nadterminowa jako staz pracy :(
pozdrawiam

Awatar użytkownika

szu napisał(a):
tak wiem dziekuje czytalem sporo na ten temat
tylko martwi mnie czy beda honorowac sluzbe nadterminowa jako staz pracy :(
pozdrawiam

jeśli dostaniesz odpowiedni opis stanowiska, zakresu obowiązków (ze szczegółami, co robiłeś z jakimi prądami) opatrzone masą pieczątek, przetłumaczone przez przysięgłego tłumacza to jest duże prawdopodobieństwo, że uznają. Zawsze warto spróbować :)

nie doczytałam czy masz SEP??

SEP posiadam
mam zaswiadczenie z wku o sluzbie jako elektryk tylko ze na tym zaswiadczeniu jest masa paragrafow i kodeksow administracyjnych a nie konkretow
moze dla zwyklego zjadacza chleba to nic nie znaczyc ale jak ktos zna kodeks administracyjny i ustawy to jest w tych numerkach opisane stanowisko
jestem zalamany :(

Awatar użytkownika

szu napisał(a):
SEP posiadam
mam zaswiadczenie z wku o sluzbie jako elektryk tylko ze na tym zaswiadczeniu jest masa paragrafow i kodeksow administracyjnych a nie konkretow
moze dla zwyklego zjadacza chleba to nic nie znaczyc ale jak ktos zna kodeks administracyjny i ustawy to jest w tych numerkach opisane stanowisko
jestem zalamany :(

a nie masz czegoś takiego jak specyfikacja stanowiska czy aneks do umowy czy opis stanowiska z pieczątkami wku? coś co wyjaśniałoby to co robiłeś na słuzbie??

juz wyjasniam
posiadam zaswiadczenie z WKU ze od 1998 do 2002 sluzylem na stanowisku elektryk z pieczatkami i z podpisami komendanta
tylko ze niema tam co wykonywalem jasnie opisane ino paragrafy i administracyjne kody :P
znajomy mnie pocieszyl ze to moze byc wrecz przeciwnie honorowane bo to instytucja panstwowa a nie tam firma x
niewiem posle papiery o dsb zobaczymy tak czy tak juz umoczylem pare stowek:(

Awatar użytkownika

szu napisał(a):
juz wyjasniam
posiadam zaswiadczenie z WKU ze od 1998 do 2002 sluzylem na stanowisku elektryk z pieczatkami i z podpisami komendanta
tylko ze niema tam co wykonywalem jasnie opisane ino paragrafy i administracyjne kody :P
znajomy mnie pocieszyl ze to moze byc wrecz przeciwnie honorowane bo to instytucja panstwowa a nie tam firma x
niewiem posle papiery o dsb zobaczymy tak czy tak juz umoczylem pare stowek:(

no niestety :( my od roku przygotowujemy się do wyjazdu, umoczyliśmy ponad parę stówek, myślę, że to dobra inwestycja na przyszłość, u nas dochodzą jeszcze względy sentymantalne a tego się nie da przeliczyć na pieniądze :)

powodzenia, daj znać jak dostaniesz jakąś informację :)

pewnie ze napisze
pozdrawiam all

Awatar użytkownika

podłaczę się pod temat... też chcę wysłać dokumenty potwierdzające moje SEP.

Jako że wykonywałem prace instalatorskie jako podwykonawca, mając swoją firmę... mam mieć referencje z innych firm? + mam sobie wypisać świadectwo pracy z własnej firmy? Chcę iść do tłumacza i nie wiem co mam przetłumaczyć jeśli chodzi o te dokumenty, wiadomo za każdy się płaci dodatkowe $$$$$$ :)

Pozdrawiam Dawid :)

~ja

tlumacz all co masz i slij o pare stowek schudniesz nie majatek
ja poslalem 3 tyg temu siedze jak na szpili :P tez niewiem czy uwzglednia do odwaznych swiat nalezy
pozdro

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna